Állásajánlat: kollégákat keresünk!

Az Endocare Intézet egészségügyi végzettségű kollégákat keres!

Ha szeretne egy kiválóan együttműködő csapatban, orvos-szakmai szempontból kiemelkedő reputációkkal rendelkező endokrinológiai központban dolgozni, szeretettel várjuk jelentkezését!
• Ha dolgozott már magánellátásban, nálunk a helye!
• Ha dolgozott már általános rendelőben, nálunk a helye!

A teljes munkaidős (heti 40 órás) munkavégzés helyszíne: 1037 Bp. Bokor u. 17-21.

Amit kérünk:
• Igazolt egészségügyi végzettség (legalább középfokú, OKJ-s szakápolói végzettség).
• Egészségügy ellátásban szerzett tapasztalat (előny a magánegészségügyben szerzett tapasztalat).
• Számítógépes ismeretek.
• Jó kommunikációs készség.
• Ügyfélközpontú szemlélet.
• Terhelhetőség.
• Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.

Feladatok:
• Az asszisztensi munkával kapcsolatos adminisztráció teljes körű ellátása.
• Diagnosztikus vizsgálatok (vérvétel, EKG) elvégzése.
• Asszisztencia a szakorvosok mellett (az orvos segítése)
Amit kínálunk:
• versenyképes fizetés
• lendületes, nagy tapasztalattal rendelkező csapat (tanulási lehetőség)
• modern, ugyanakkor családias munkakörnyezet, segítőkész kollégák, összetartó asszisztensi csapat.

A jelentkezéshez küldött önéletrajzokat az info@endocare.hu e-mail címre várjuk, a munkába állás legkorábbi időpontjának megjelölésével.
www. endocare.hu