Álláshirdetés – ügyfélszolgálati munkatárs

Mosolygós, talpraesett, kedvesen kommunikáló ügyfélszolgálati/recepciós munkakörbe keres munkatársat a reprodukciós endokrinológiával foglalkozó Endocare Intézet!

A teljes munkaidős (heti 40 órás) munkavégzés helye: 1037 Bp. Bokor u. 17-21.

Ha szeretne egy kiválóan együttműködő csapatban, orvos – szakmai szempontból kiemelkedő reputációkkal rendelkező endokrinológiai központban dolgozni, szeretettel várjuk jelentkezését!

  • Ha dolgozott már magánellátásban, nálunk a helye!
  • Ha dolgozott már általános rendelőben, nálunk a helye!

Amit kérünk:

  • Számítógépes ismeretek.
  • Jó kommunikációs készség.
  • Ügyfélközpontú szemlélet.
  • Terhelhetőség.
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat. (Előny a magánegészségügyben szerzett tapasztalat).

 Feladatok:

  • A páciensek fogadása
  • Érkeztetés a számítógépes rendszerbe
  • Adatrögzítés
  • Számlázás
  • Levelezés
  • Kapcsolattartás a betegekkel

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Lendületes, nagy tapasztalattal rendelkező csapat
  • Modern, ugyanakkor családias munkakörnyezet, segítőkész kollégák, összetartó csapat

Az ideális jelölt képes megőrizni mosolyát, derűjét, segítőkészségét akkor is, ha összetorlódnak a feladatok – mint időszakonként az lenni szokott egy rendelőben…

  • A jelentkezéshez küldött önéletrajzokat az info@endocare.hu  e-mail címre várjuk, a munkába állás legkorábbi időpontjának megjelölésével.

www. endocare.hu